Uczniowie z całej gminy zatańczyli na III Festiwalu Tańca

Red | Red
Uczniowie z całej gminy zatańczyli na III Festiwalu Tańca
Uczniowie zaprezentowali układy, które wymagały nie tylko poczucia rytmu, ale przede wszystkim wielu godzin żmudnych prób. FOT. UG
Wirujące sukienki, skomplikowane układy choreograficzne i mnóstwo pozytywnej energii! W Szkole Podstawowej im. Bronisława Grażewicza we Wszechświętem odbyła się trzecia edycja Festiwalu Tańca. Wydarzenie przyciągnęło reprezentacje wszystkich szkół z terenu gminy Oleśnica.

Zmaganiom młodych tancerzy z trybun przyglądał się wójt Marcin Kasina, który nie krył swojego zachwytu nad umiejętnościami uczestników. – Choć wydarzenie ma charakter szkolny, na parkiecie zaprezentowali się przedstawiciele wszystkich szkół z terenu naszej gminy i trzeba przyznać, że poziom występów był naprawdę imponujący! – relacjonuje włodarz gminy w swoich mediach społecznościowych.

Na parkiecie królowała różnorodność. Uczniowie zaprezentowali układy, które wymagały nie tylko poczucia rytmu, ale przede wszystkim wielu godzin żmudnych prób. Jak podkreślali obserwatorzy, przez cały czas trwania festiwalu w sali gimnastycznej unosiła się niesamowita energia, a z twarzy tancerzy nie schodził uśmiech.

Zanim jednak na szyjach uczestników zawisły zasłużone medale, a w ich ręce powędrowały pamiątkowe dyplomy, organizatorzy przygotowali dla wszystkich fantastyczną niespodziankę.

Kulminacyjnym i najbardziej radosnym momentem imprezy było wspólne odtańczenie popularnej „Belgijki”.

Udostępnij:
REKLAMA