Trwa drugi dzień Oleśnickiego Festiwalu Kwiatów [ZDJĘCIA]

Red | Red
Trwa drugi dzień Oleśnickiego Festiwalu  Kwiatów [ZDJĘCIA]
Na Rynku trwa właśnie drugi dzień święta natury. Wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie Akademia Kwiatów i Miodu przyciągnęło nie tylko lokalnych ogrodników, ale i miłośników unikalnych przedmiotów z duszą.

Festiwal to nie tylko tradycyjna sprzedaż roślin. Stowarzyszenie Akademia Kwiatów i Miodu zadbało o to, by oferta była różnorodna. Na rynku kupimy różnorodne rośliny, od popularnych pelargonii i bratków idealnych na balkony, po sukulenty i inne rośliny doniczkowe.

Na stoiskach nie mogło zabraknąć naturalnych miodów. Festiwal stał się przestrzenią dla lokalnych artystów. Na odwiedzających czeka biżuteria, ceramika, ręcznie szyte dekoracje oraz wyroby z drewna, które są idealnym pomysłem na niepowtarzalny prezent.

Udostępnij:
REKLAMA