ROM wyprowadza się z Oleśnicy. W miejscu firmy powstaną nowe bloki

Red | Red
ROM wyprowadza się z Oleśnicy. W miejscu firmy powstaną nowe bloki
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Oleśnicy potwierdzono informacje, o których w kuluarach mówiło się od pewnego czasu. Teren zajmowany obecnie przez ROM zmieni swoje przeznaczenie. W miejscu zakładu planowana jest budowa dużego osiedla mieszkaniowego.

Informację o planowanej wyprowadzce firmy oraz przyszłości atrakcyjnych gruntów przy ul. Wileńskiej przekazał przewodniczący Komisji Budżetu Rady Miasta Marek Kamaszyło.

Z wypowiedzi radnego wynika, że dotychczasowa funkcja tego terenu dobiega końca. Według przedstawionych informacji ROM planuje wyprowadzkę ze swojej obecnej siedziby w Oleśnicy (do Dobroszyc, red.), a na zwolnionym terenie planowana jest budowa ośmiu bloków mieszkalnych.

Udostępnij:
REKLAMA