Piękny gest kobiet z gminy Oleśnica. Podsumowano piątkowe wydarzenie we Wszechświętem
Piątkowy wieczór 6 marca wspaniałe kobiety z gminy Oleśnica i okolic postanowiły spędzić w świetlicy we Wszechświętem nie tylko świętując, ale także pomagając chorym dzieciom.
– Na pomysł zorganizowania imprezy charytatywnej z okazji Dnia Kobiet wpadły Jola Kucharska i Agnieszka Sobieraj z Wszechświętego. Chciały pomóc chorym dzieciom – Tosi i Franiowi – relacjonuje Dorota Bartczak, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica. Grono chętnych do pomocy w organizacji tego wieczoru, jak i chętnych do udziału w nim, rosło z dnia na dzień. Ostatecznie w zabawie wzięło udział ponad 120 osób.
Organizatorki pragną serdecznie podziękować: wójtowi Gminy Oleśnica Marcinowi Kasinie, dyrektor GOK Oleśnica Dorocie Bartczak oraz kierownik Domu Kultury Monice Małobęckiej i kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Boguszycach Annie Łach, Marysi Byzi – Szczepanik oraz „Teatrzykowi Retro” z Ostrowiny, Ewie i Władkowi Grzegorzek – za życzliwość i pomoc.
Szczególne podziękowania od wszystkich pań dla panów z zespołu „Paradise”, którzy tego wieczoru też pracowali charytatywnie.
– A my, kobiety, które ten wieczór spędziłyśmy we Wszechświętem serdecznie dziękujemy Joli i Agnieszce oraz wszystkim osobom, które pomogły w organizacji tego wyjątkowego „Dnia Kobiet” – mówi Dorota Bartczak. – Było cudownie: super towarzystwo, wspaniały zespół, pyszne jedzenie i do tego poczucie, że robi się coś dobrego i sensownego.
– Dziewczyny, zebrałyśmy 8619,89 zł., które przekażemy Fundacji Siepomaga.pl, dla Tosi Wiśniewskiej i Frania Marcinkowskiego. Brawo, Brawo, Brawo – podsumowuje dyrektor Dorota Bartczak.