Władze Oleśnicy na Forum G2 we Wrocławiu
Informację na temat uczestnictwa na Forum G2 przedstawił burmistrz Adam Horbacz. W wydarzeniu wzięła też udział zastępca burmistrza Edyta Małys-Niczypor.
– Stawiamy na świeże i szerokie spojrzenie na gospodarkę i geopolitykę – poinformował burmistrz Oleśnicy. – Forum jest doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy o obecnej sytuacji międzynarodowej, polityce światowej oraz przemianach w UE i geopolitycznym znaczeniu Polski.
– Panele dyskusyjne i prelekcje w wąskim gronie to dla nas ważna wymiana doświadczeń oraz możliwość poznania czołowych przedstawicieli biznesu, nauki i polityki. Interesujące wnioski przełożymy na korzyści dla naszego samorządu – podsumował Horbacz.
REKLAMA