Wakat w oleśnickim magistracie obsadzony. Znamy nazwisko nowej pani inspektor

Red | Red
Wakat w oleśnickim magistracie obsadzony. Znamy nazwisko nowej pani inspektor
Urząd Miasta Oleśnicy zakończył procedurę naboru na ważne stanowisko w Wydziale Działalności Gospodarczej i Porządku Publicznego. Za kwestie związane z gospodarką odpadami w naszym mieście będzie odpowiadać nowa urzędniczka.

Jak wynika z oficjalnej informacji opublikowanej przez oleśnicki ratusz, zakończyło się postępowanie rekrutacyjne na stanowisko inspektora ds. gospodarowania odpadami.

W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego na tym stanowisku zatrudniona zostanie Agnieszka Rogowska.

Czym przekonała do siebie komisję rekrutacyjną? Jak czytamy w uzasadnieniu podpisanym przez burmistrza, nowa pracowniczka wykazała się niezbędną wiedzą merytoryczną wymaganą na tym stanowisku i to właśnie ona zdobyła w postępowaniu najwyższą liczbę punktów.

Udostępnij:
REKLAMA