W zdarzeniu na drodze ostrowskiej ranny został pasażer mazdy
Strażacy z jednostki w Sokołowicach relacjonują udział przy wczorajszym zdarzeniu drogowym na DK 25. Na miejscu pracowała także straż z Oleśnicy oraz policja.
Przypomnijmy, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. Oba znajdowały się poza drogą, a ich pasażerowie ewakuowali się na zewnątrz przed przybyciem służb. – Lekko ranny został pasażer pojazdu marki Mazda. Mężczyzna przekazany został pod opiekę ZRM – relacjonują strażacy. Obecna na miejscu policja zakwalifikowała zdarzenia, jako kolizję.
/źródło: OSP Sokołowice/
REKLAMA

