Pracownicy oleśnickiego ZBK pompują dla Mii i nominują Zacisze oraz MGK [WIDEO]
Zakład Budynków Komunalnych w Oleśnicy został nominowany przez Powiatowy Urząd Pracy do pompowania dla maleńkiej Mii, chorej na SMA.
Do dalszych aktywności Zakład nominował Sekcję Dróg Miejskich z Oleśnicy, Spółdzielnię Mieszkaniową “Zacisze” z Oleśnicy oraz Miejską Gospodarkę Komunalną w Oleśnicy
REKLAMA