Pracownicy oleśnickiego ZBK pompują dla Mii i nominują Zacisze oraz MGK [WIDEO]

Red | Red

Zakład Budynków Komunalnych w Oleśnicy został nominowany przez Powiatowy Urząd Pracy do pompowania dla maleńkiej Mii, chorej na SMA.

Do dalszych aktywności Zakład nominował Sekcję Dróg Miejskich z Oleśnicy, Spółdzielnię Mieszkaniową “Zacisze” z Oleśnicy oraz Miejską Gospodarkę Komunalną w Oleśnicy

Udostępnij:
REKLAMA