Powiat oleśnicki pozyskał 84 tysiące złotych z programu „Aktywna tablica”

Red | Red
Powiat oleśnicki pozyskał 84 tysiące złotych z programu „Aktywna tablica”

84 000 zł – tyle wynosi dotacja, jaką pozyskał Powiat Oleśnicki z Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 – „Aktywna tablica”.

Dzięki tym środkom, nowoczesny sprzęt w postaci laptopów trafi do sześciu placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Oleśnicki. Są to: LO w ZSP Bierutów, Technikum w ZSP Twardogóra, Technikum w ZSP Międzybórz, Technikum w ZSP Bierutów, Szkoła Branżowa I st. w ZSP Międzybórz oraz Szkoła Branżowa I st. w Zespole Placówek Specjalnych w Oleśnicy. Każda z placówek otrzyma po 14 000 zł.

Celem programu jest wyposażenie szkół w nowoczesny sprzęt, który umożliwi uczniom rozwijanie kompetencji niezbędnych w społeczeństwie informacyjnym.

Udostępnij:
REKLAMA