Nadleśnictwo informuje o zakazie wstępu do lasu z powodu zabiegów agrotechnicznych

Red | Red
Nadleśnictwo informuje  o zakazie wstępu do lasu z powodu zabiegów agrotechnicznych

Nadleśnictwo Oleśnica Śląska poinformowało dzisiaj o czasowym zakazie wstępu do lasów. Zakaz podyktowany jest okresowymi zabiegami agrotechnicznymi.

Zakaz wstępu do lasów będzie obowiązywał od 21 do 31 maja. Okresowym zakazem objęte zostaną leśnictwa: Strzelce (oddziały: 32, 33, 34, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60), Sokołowice (oddziały: 272, 273, 274, 275, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 193), Miodary (oddziały: 102, 103, 104, 108, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 192), Kątna (oddziały: 111, 117, 118, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146,147), Zbytowa (oddziały: 193, 194, 195) oraz leśnictwo Szczodre (oddziały: 3, 4, 5). Zakaz wstępu zostaje wprowadzony z uwagi na planowane przeprowadzenie zabiegu agrolotniczego zwalczania chrabąszcza majowego oraz zwójek dębowych i miernikowców.

/źródło: Nadleśnictwo Oleśnica Śląska, fot. Piotr Gorzelak/
Udostępnij:
REKLAMA