#GaszynChallange w wykonaniu oleśnickich policjantów [WIDEO]
Policjanci z Oleśnicy, podjęli wyzwanie #GaszynChallenge, w ramach którego zebrane zostały środki finansowe na leczenie Miji chorej na SMA. Po wykonanym zadaniu nominowali do jego wykonania Jednostkę Wojskową w Oleśnicy oraz Zakład Karny.
Do wykonania zadania w ramach #GaszynChallenge, oleśnicką jednostkę policji, wytypowali policjanci z Legnicy. Sama akcja zapoczątkowana przez strażaków ochotników z Gaszyna swoim zasięgiem niespodziewanie objęła teren niemal całej Polski.
Zasady wyzwania są bardzo proste, polegają na wykonaniu przez nominowane osoby lub przedstawicieli nominowanych instytucji 10 pompek i wpłacie minimum 5 zł na rzecz chorego dziecka lub w łatwiejszej wersji na samej wpłacie minimum 10 zł.
Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej trzy osoby lub instytucje, które muszą jak najszybciej podjąć wyzwanie i wykonać wymienione zadanie.
Oleśniccy policjanci, podjęli wyzwanie wspomagając walkę chorej Miji ze śmiertelną chorobą i „pompowali” specjalnie dla niej.
Zadanie zostało wykonane, a dalsze nominacje otrzymali:
– 2 Kompania Regulacji Ruchu w Oleśnicy
– 82 Batalion Ewakuacji Sprzętu z Oleśnicy
– Oleśnicki Oddział Zakładu Karnego nr 1 w Oleśnicy