Burmistrz Oleśnicy na Konwencie Wójtów i Burmistrzów
– Współpraca samorządowców, wymiana doświadczeń i wzajemne wsparcie – to ważne wzmocnienie Oleśnicy, jej rozwoju i realizacji naszych planów – mówi burmistrz Adam Horbacz. – Taki cel miał mój udział w Konwencie Wójtów i Burmistrzów Gmin Subregionu Wrocławskiego w Długopolu Zdrój. Spotkanie bardzo merytoryczne, rozmowy o przyszłości, wyzwaniach i problemach lokalnych samorządów, z cennym głosem Michał Rado, wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego i członków Zarządu Województwa Dolnośląskiego.
Skomentuj jako Katarzyna Kijakowska
REKLAMA