Szykuje się wspaniała zabawa. Szkoła Podstawowa nr 2 zaprasza na Piknik z Kilińskim

Red | Red
Szykuje się wspaniała zabawa. Szkoła Podstawowa nr 2 zaprasza na Piknik z Kilińskim
To zdjęcie z ubiegłorocznego festynu, ale i tym razem nie zabraknie atrakcji.
Już w najbliższym czasie dziedziniec Szkoły Podstawowej nr 2 zamieni się w prawdziwe centrum radosnej zabawy i integracji. Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na wyjątkowy „Piknik z Kilińskim”. To doskonała okazja, by spędzić popołudnie w miłej, rodzinnej atmosferze.

Wydarzenie zaplanowano na 22 maja w godzinach od 16:00 do 18:00. Organizatorzy zadbali o to, by program był na tyle zróżnicowany, aby każdy – niezależnie od wieku – znalazł coś dla siebie. Motywem przewodnim jest postać patrona szkoły (na co na plakacie z przymrużeniem oka wskazuje grafika stylowego buta), co z pewnością nada imprezie niepowtarzalnego charakteru.

Co czeka na uczestników?

Program wydarzenia pęka w szwach od atrakcji. Jak zapowiadają organizatorzy, na przybyłych gości czekają między innymi pyszna strefa gastronomiczna, dzieci będą mogły spożytkować energię na zamku dmuchanym, wziąć udział w licznych animacjach, a także oddać się w ręce artystów przy stoisku z malowaniem twarzy. Zaplanowano konkurencje i zabawy przeznaczone zarówno dla „dużych, jak i małych”. Będzie też idealna okazja, by wesprzeć szkolną społeczność i upolować ciekawe rękodzieło lub drobiazgi.

Udostępnij:
REKLAMA