Złoto, srebra i grad świetnych wyników. Akademia Sportu Run4fun podbija 60. Cross Ostrzeszowski

Red | Red
Złoto, srebra i grad świetnych wyników. Akademia Sportu Run4fun podbija 60. Cross Ostrzeszowski
Silna reprezentacja oleśnickiej Akademii w Ostrzeszowie.
Podczas jubileuszowej, 60. edycji legendarnego Crossu Ostrzeszowskiego, reprezentanci Akademii Sportu Run4fun pokazali niesamowitą formę, charakter i wolę walki, przywożąc do domu trzy medale oraz liczne miejsca w ścisłej czołówce.

Gwiazdą zawodów została Liliana Kubacka, która na dystansie 300 metrów nie dała rywalkom żadnych szans. Liliana wpadła na metę z ogromną przewagą, zdobywając w pełni zasłużony złoty medal.

Do złotego krążka nasi zawodnicy dorzucili dwa srebra:

  • Martyna Gorczyca wywalczyła 2. miejsce na dystansie 500 metrów
  • Leon Kubacki po pasjonującym finiszu zdobył srebrny medal na 300 metrów

Tuż za podium i w ścisłej czołówce

O wielkim sukcesie może mówić także Ola Sulikowska, która w roczniku 2018 zajęła fantastyczne 4. miejsce na 300 metrów. Bardzo silną grupę stanowiły zawodniczki z rocznika 2017, które zdominowały czołówkę biegu na 300 m: Nina Dybalska (6. miejsce), Amelia Mierzwa (7. miejsce) oraz Marcelina Rębisz (18. miejsce).

Świetnie spisali się również pozostali reprezentanci:

  • Tymoteusz Maj – 6. miejsce na 500 m (rocznik 2016)
  • Dobrawa Gołębiowska – znakomite 8. miejsce
  • Julia Majkut – 13. miejsce na dystansie 1200 m.
  • Jan Paliwoda – 16. lokata w licznym biegu na 300 m.

Udane debiuty i wielkie ambicje

Dla wielu sportowców start w Ostrzeszowie był oficjalnym debiutem. Z trasą i stresem świetnie poradzili sobie: Filip Ciepluch (18. miejsce), Ignacy Konieczny (18. miejsce), Zuzanna Maj (27. lokata) oraz Liliana Majkut (27. miejsce na 500 m).

Najmłodsze pokolenie godnie reprezentowały przedszkolaki: Marcelina Binek oraz Liliana Sulikowska.

Udostępnij:
REKLAMA