Worek medali dla Torpedy Oleśnica. Rewelacyjny występ pływaków w Żaganiu
Aż 12 krążków przywieźli reprezentanci klubu Torpeda Oleśnica z VII Ogólnopolskiego Pucharu Sprintu w Żaganiu. Pływacy udowodnili doskonałą formę, przywożąc do domu 5 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe medale oraz wielokrotnie bijąc własne rekordy życiowe.
Zawody odbyły się 23 maja 2026 roku i zgromadziły zawodników z całego kraju. Oleśnicki klub reprezentowała silna, ośmioosobowa ekipa, która po raz kolejny udowodniła, że należy do ścisłej czołówki. W Żaganiu wystąpili: Iga Jamkowy, Zosia Kaleta, Antoni Kosiński, Hubert Dziura, Igor Borowski, Kajetan Zawadzki, Arkadiusz Żyszkiewicz oraz Wojciech Mastalerz.
Start na żagańskiej pływalni okazał się niezwykle owocny. Oprócz imponującego dorobku medalowego, ogromnym sukcesem są nowe „życiówki” zawodników, które świadczą o znakomitym przygotowaniu do sezonu.
Indywidualne osiągnięcia zawodników Torpedy:
- Arkadiusz Żyszkiewicz: 1 złoty, 2 brązowe
- Igor Borowski: 2 złote
- Kajetan Zawadzki: 1 złoty, 1 srebrny
- Hubert Dziura: 1 złoty
- Zosia Kaleta: 1 srebrny, 1 brązowy
- Iga Jamkowy: 1 srebrny
- Antek Kosiński: 1 brązowy
REKLAMA