Weź dotację! Spotkanie dla właścicieli domów jednorodzinnych

Red | Red

Urząd Miasta Oleśnicy zaprasza mieszkańców, właścicieli domków jednorodzinnych, na spotkanie o dotacjach na wymianę pieca, fotowoltaikę, wymianę okien, ocieplenie domu. Spotkanie odbędzie się 5 lipca o godz. 16 w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej przy ul. Reja 10.  

Udostępnij:
REKLAMA