Terenówki dla 2. Oleśnickiej Kompanii Regulacji Ruchu
Kierowcy 2. Oleśnickiej Kompanii Regulacji Ruchu odebrali cztery nowe pojazdy osobowe-terenowe marki FORD.
– Fordy Ranger XLT to samochody terenowe z napędem na cztery koła, napędzane dwulitrowym silnikiem wysokoprężnym 2.0 EcoBlue o mocy 170 KM – wyjaśnia st. szer. Miłosz Kozica. – Pojazdy mają zabudowę przestrzeni ładunkowej typu hard top z trzema otwieranymi pokrywami i mocowaniem do transportu na wagonach kolejowych. W ramach programu Mustang pojazdy Ford Ranger będą zastępowały wysłużone samochody marki Honker.
REKLAMA