Stacja Smaku na oleśnickim dworcu. Piekarnia Sokołowice otwiera kolejny punkt w mieście

Red | Red
Stacja Smaku na oleśnickim dworcu. Piekarnia Sokołowice otwiera kolejny punkt w mieście
Remont dworca w Oleśnicy dobiegł końca. We wnętrzu pojawi się m.in. punkt sokołowickiej piekarni.
Remont dworca PKP w Oleśnicy dobiegł końca, a wraz z nowym blaskiem historycznego budynku idą zmiany, które z pewnością ucieszą pasażerów i mieszkańców. Już niebawem swoje podwoje otworzy tam nowy punkt Piekarni Sokołowice. Sprawdziliśmy, jak wyglądają przygotowania do wielkiego otwarcia.

Choć na samym dworcu trwają jeszcze ostatnie prace kosmetyczne, wewnątrz lokalu należącego do znanej i lubianej Piekarni Sokołowice wszystko jest już niemal dopięte na ostatni guzik. Właściciele uchylili rąbka tajemnicy, pokazując wnętrza, które łączą sprawdzony styl marki z unikalnym charakterem tego miejsca.

Nie odjeżdżaj głodny!

Lokal został urządzony w kolorystyce dobrze znanej klientom innych punktów tej sieci, co tworzy przytulną i spójną atmosferę. Uwagę przykuwa jednak personalizacja wnętrza pod kątem lokalizacji. Na ścianach pojawiły się obrazy nawiązujące do historii i architektury dworca PKP, co podkreśla szacunek do miejsca, w którym punkt będzie działał.

Najważniejszym elementem dekoracyjnym jest chwytliwy napis, który ma stać się hasłem przewodnim tego miejsca: Stacja Smaku. Nie odjeżdżaj głodny.

Od chleba po domowy obiad

Piekarnia na dworcu nie będzie jedynie punktem, w którym kupimy świeże bułki na drogę. Oferta ma być szeroka i dopasowana do potrzeb zarówno podróżnych, jak i osób pracujących w okolicy. W menu znajdziemy tradycyjne pieczywo i pyszne ciasta, z których słynie piekarnia, aromatyczną kawę i obiady.

Piekarnia Sokołowice rozwija się wyjątkowo prężnie. Punkt na dworcu to kolejna inwestycja firmy w Oleśnicy w krótkim odstępie czasu. Przypomnijmy, że niedawno marka otworzyła swój lokal w nowym pasażu przy ul. Krzywoustego, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Sinsay oraz siłowni.

Otwarcie Stacji Smaku na dworcu PKP nastąpi już niebawem. Wszystko wskazuje na to, że wraz z końcem remontu całego obiektu, pasażerowie w końcu doczekają się standardu obsługi, na jaki Oleśnica zasługuje.

Udostępnij:
REKLAMA