Stacja Smaku na oleśnickim dworcu. Piekarnia Sokołowice otwiera kolejny punkt w mieście
Choć na samym dworcu trwają jeszcze ostatnie prace kosmetyczne, wewnątrz lokalu należącego do znanej i lubianej Piekarni Sokołowice wszystko jest już niemal dopięte na ostatni guzik. Właściciele uchylili rąbka tajemnicy, pokazując wnętrza, które łączą sprawdzony styl marki z unikalnym charakterem tego miejsca.
Nie odjeżdżaj głodny!
Lokal został urządzony w kolorystyce dobrze znanej klientom innych punktów tej sieci, co tworzy przytulną i spójną atmosferę. Uwagę przykuwa jednak personalizacja wnętrza pod kątem lokalizacji. Na ścianach pojawiły się obrazy nawiązujące do historii i architektury dworca PKP, co podkreśla szacunek do miejsca, w którym punkt będzie działał.
Najważniejszym elementem dekoracyjnym jest chwytliwy napis, który ma stać się hasłem przewodnim tego miejsca: Stacja Smaku. Nie odjeżdżaj głodny.
Od chleba po domowy obiad
Piekarnia na dworcu nie będzie jedynie punktem, w którym kupimy świeże bułki na drogę. Oferta ma być szeroka i dopasowana do potrzeb zarówno podróżnych, jak i osób pracujących w okolicy. W menu znajdziemy tradycyjne pieczywo i pyszne ciasta, z których słynie piekarnia, aromatyczną kawę i obiady.
Piekarnia Sokołowice rozwija się wyjątkowo prężnie. Punkt na dworcu to kolejna inwestycja firmy w Oleśnicy w krótkim odstępie czasu. Przypomnijmy, że niedawno marka otworzyła swój lokal w nowym pasażu przy ul. Krzywoustego, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Sinsay oraz siłowni.
Otwarcie Stacji Smaku na dworcu PKP nastąpi już niebawem. Wszystko wskazuje na to, że wraz z końcem remontu całego obiektu, pasażerowie w końcu doczekają się standardu obsługi, na jaki Oleśnica zasługuje.