Nowi-starzy dyrektorzy w powiatowych szkołach
Rozstrzygnięto konkursy na dyrektorów szkół ponadpodstawowych oraz oleśnickiej poradni psychologiczno-pedagogicznej.
Na najważniejszych stanowiskach w I Liceum Ogólnokształcącym w Oleśnicy, w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Bierutowie oraz w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Międzyborzu, Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sycowie i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Oleśnicy nic się nie zmieniło.
Dyrektorką I LO w Oleśnicy pozostanie Marzena Helińska, ZSP w Bierutowie Wojciech Kobryń, ZSP w Międzyborzu Jolanta Michałek, ZSP w Sycowie Beata Mazurek, a oleśnickiej poradni Alicja Najmrodzka. Kontrakty dyrektorskie obowiązują na najbliższe pięć lat.
REKLAMA