Najmłodsi zaprezentowali się w świątecznym przedstawieniu
W Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się jasełka przygotowane przez najmłodszych uczniów.
Dzieci z klas 0a, 0b, 1a, 1b oraz 2a zaprezentowały przed najbliższymi swoje umiejętności wokalno–artystyczne. Uczniowie poświęcili wiele czasu na próby i przygotowania, tym bardziej że poza nauką tekstu dzieci uczyły się też śpiewać, by w pełni oddać radość z narodzenia Pana. Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy obecni wspólnie zaśpiewali kolędę pt. „Cicha noc”, a mali aktorzy występujący na scenie otrzymali gromkie brawa, które były uznaniem za pięknie wykonane przedstawienie.


REKLAMA