Nagrody przed maturą. Stypendia starosty wręczone w bierutowskim ZSP

Red | Red
Nagrody przed maturą. Stypendia starosty wręczone w bierutowskim ZSP
Uhonorowani uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Bierutowie.
Uroczyste pożegnanie maturzystów stało się okazją nie tylko do podsumowań lat nauki, ale także do uhonorowania tych, którzy swoją pracą sięgnęli po najwyższe wyniki.

Głównym punktem uroczystości było wręczenie stypendiów starosty powiatu oleśnickiego. Wyróżnienia te trafiły do rąk uczniów, którzy w minionym roku szkolnym wykazali się szczególną sumiennością i osiągnęli najwyższe średnie ocen. Stypendia osobiście wręczyła starosta Wioletta Efinowicz, podkreślając, że są one nie tylko nagrodą za dotychczasowe osiągnięcia, ale także inwestycją w przyszłość młodych, zdolnych mieszkańców naszego regionu.

Pożegnanie maturzystów to moment pełen refleksji i lekkiego stresu przed zbliżającym się egzaminem dojrzałości. Starosta Wioletta Efinowicz skierowała do absolwentów ciepłe słowa wsparcia: – Przed Wami jeden z najważniejszych sprawdzianów, ale pamiętajcie, że wiedza, którą zdobyliście w murach tej szkoły, jest Waszym największym kapitałem. Wierzcie w swoje możliwości i z odwagą realizujcie swoje marzenia – mówiła do zgromadzonych uczniów.

Wydarzenie zainaugurował dyrektor ZSP w Bierutowie Wojciech Kobryń.

Udostępnij:
REKLAMA