Mieszkańcy Sokołowic apelują o budowę chodnika

Red | Red
Mieszkańcy Sokołowic apelują o budowę chodnika

Petycja w tej sprawie trafiła pod koniec marca do władz powiatu.

– Zwracamy się kolejny raz z prośbą o wykonanie chodnika przy drodze powiatowej przechodzącej przez Sokołowice – piszą mieszkańcy, podkreślając, że zabiegają o to wiele lat, ale bez skutku. – Chodnik ten poprawi codzienne życie mieszkańcom i zapewni im bezpieczeństwo.

Mieszkańcy zwracają także uwagę na fakt, że jest to droga także bez pobocza a codziennie przemierza ją wiele osób w drodze do szkoły, sklepu, piekarni czy kościoła.

Sprawa trafiła do Starostwa Powiatowego w Oleśnicy. Odpowiedzi na petycję jeszcze nie ma.

 

/fot. Moje Sokołowice/

Udostępnij:
REKLAMA