Bandyci wysadzili bankomat w Bierutowie [ZDJĘCIA, WIDEO]
Dzisiaj nad ranem w Bierutowie doszło do zniszczenia bankomatu. Nie wiadomo, czy i ile pieniędzy ukradziono.
Z naszych wstępnych informacji wynika, że zdarzenie miało miejsce około godziny 4 nad ranem. Policja została zaalarmowana o wysadzeniu bankomatu. Urządzenie znajduje się w bierutowskim rynku, przy domu handlowym. Na razie nie wiadomo, czy i ile pieniędzy ukradziono. Na miejscu od kilku godzin pracuje policja. Mówi się, że napadu mogło dokonać czterech mężczyzn.
– Na razie mogę jedynie potwierdzić, że doszło do uszkodzenia urządzenia w Rynku w Bierutowie. Czynności nadal są prowadzone – mówi Bernadeta Pytel z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy. – Nie mamy też informacji, czy bandytom udało się ukraść pieniądze.
To kolejne takie zdarzenie w Bierutowie. W lutym bandyci zniszczyli i okradli bankomat znajdujący się w banku PKO BP.
REKLAMA














