Sfinansowano z KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Sfinansowane przez KKW Lewica
Reklama
Materiał wyborczy KWW Dariusza Maniaka
Sfinansowano przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Sfinansowane przez KW Prawo i Sprawiedliwość
Sfinansowano z KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Sfinansowane z KWW Tak dla Oleśnicy
Sfinansowane przez KKW Koalicja Obywatelska
Sfinansowane przez KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
Sfinansowane przez KKW Koalicja Obywatelska
Sfinansowane przez KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
Sfinansowane przez KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sfinansowano z KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Sfinansowane przez KKW Lewica
Reklama
Materiał wyborczy KWW Dariusza Maniaka
Sfinansowano przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Sfinansowane przez KW Prawo i Sprawiedliwość
Sfinansowano z KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Sfinansowane z KWW Tak dla Oleśnicy
Sfinansowane przez KKW Koalicja Obywatelska
Sfinansowane przez KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
Sfinansowane przez KKW Koalicja Obywatelska
Sfinansowane przez KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
Sfinansowane przez KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
SP 1 Opiekun: Tomasz Banaszak
Maria Huber 34 punkty
Adrianna Skadorwa 64 punkty
Maksymilian Banaszek 59 punktów
Wojciech Krzak 71 punktów
SP 4 Opiekun: Monika Krzysek
Jagoda Mularczyk 53 punkty
Aleksandra Wolko 49 punktów
Krystian Chutkiewicz 61 punktów
Hubert Żurek 72 punkty
SP 6 Opiekun: Iwona Borysewicz
Natalia Telka 50 punktów
Aleksandra Wińkowska 73 punkty
Bartosz Stadniczenko 56 punktów
Jan Schabikowski 58 punktów
SP 7 Opiekun: Marlena Waga
Alicja Wróblewska 45 punktów
Alicja Krzesińska 51 punktów
Michał Warchoł 68 punktów
Jakub Laska 67 punktów
CKIW OHP Opiekun: Marcin Koclejda
Wiktoria Laskowska 81 punktów
Tracz Tomasz 66 punktów
Dawid Długosz 73 punkty
Ślusarek Karolina 70 punktów
Klasyfikacja dziewcząt
- Wiktoria Laskowska 81 punktów
- Aleksandra Wińkowska 73 punkty
- Ślusarek Karolina 70 punktów
Klasyfikacja chłopców
- Dawid Długosz 73 punkty
- Hubert Żurek 72 punkty
- Wojciech Krzak 71 punktów
Sfinansowano z KWW Michała Kołacińskiego Oleśnica Razem
Sfinansowane przez KWW Ruch Samorządowy Powiatu Oleśnickiego
Sfinansowane przez KWW Ruch Samorządowy Powiatu Oleśnickiego
Sfinansowane przez KWW Ruch Samorządowy Powiatu Oleśnickiego
Sfinansowane przez KWW Ruch Samorządowy Powiatu Oleśnickiego
Sfinansowane przez KWW Ruch Samorządowy Powiatu Oleśnickiego
Sfinansowano przez Komitet Wyborczy Wyborców TAK DLA OLEŚNICY
Reklama