„Piknik z Kilińskim” przy SP nr 2. Trwa wielka rodzinna zabawa [ZDJĘCIA]

Red | Red
„Piknik z Kilińskim” przy SP nr 2. Trwa wielka rodzinna zabawa [ZDJĘCIA]
Właśnie w tej chwili dziedziniec Szkoły Podstawowej nr 2 tętni życiem! Punktualnie o 16 wystartował wyjątkowy „Piknik z Kilińskim”. Na miejscu są już uczniowie, nauczyciele i mieszkańcy, którzy w doskonałych nastrojach spędzają to piątkowe popołudnie. Jeśli jeszcze Was tu nie ma – nic straconego, zabawa wciąż trwa!

Pogoda dopisuje, a atmosfera na dziedzińcu jest fantastyczna. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, bo uśmiechy nie schodzą z twarzy uczestników. Nad imprezą unosi się duch patrona szkoły – Jana Kilińskiego.

Program pęka w szwach, a atrakcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Strefa gastronomiczna działa pełną parą – można tu przekąsić coś pysznego i nabrać sił do dalszej zabawy. Trwają animacje i malowanie twarzy – do stanowisk artystycznych ustawiają się kolejki chętnych po kolorowe wzory na buziach. Wystartowały gry i konkurencje – do wspólnych zmagań zaproszeni są zarówno „duzi, jak i mali”, co gwarantuje mnóstwo śmiechu i zdrowej rywalizacji. Stoiska z unikalnymi wyrobami przyciągają wzrok – to idealny moment, by upolować ciekawe rękodzieło i drobiazgi, wspierając tym samym całą szkolną społeczność.

Udostępnij:
REKLAMA