Dobroszycka Grupa Strzelecka wyruszyła na rajd wzdłuż wschodniej granicy Polski

Red | Red
Dobroszycka Grupa Strzelecka wyruszyła na rajd wzdłuż wschodniej granicy Polski

Dobroszycka Grupa Strzelecka postanowiła połączyć pasję z celem charytatywnym, jakim jest zakup dla Dobroszyc urządzenia do defibrylacji zewnętrznej – AED. Urządzenie ma być dostępne 24 h dla wszystkich mieszkańców poprzez jego instalację na budynku Gminy Dobroszyce.

Podczas wyprawy, która wyruszyła dzisiaj, jej uczestnicy będą jechać wzdłuż wschodniej granicy Polski (począwszy od trójstyku granic Polski, Litwy i Białorusi do malowniczych Bieszczad). Na starcie urządzenie AED przekazał startującym w rajdzie przedstawiciel firmy Savi. – Nie ma słów jakimi można by wyrazić wdzięczność. W niedalekiej przyszłości to urządzenie będzie dostępne w Dobroszycach – podkreślają inicjatorzy akcji.

– Jeżeli uda się uzbierać większą sumę pieniędzy zostanie też zakup wyposażenia medycznego (np. torby medycznej) dla OSP w Dobroszycach – zapowiadają przedstawiciele Dobroszyckiej Grupy Strzeleckiej.

Udostępnij:
REKLAMA