Czytelnik alarmuje: „Zatłoczony wydział komunikacji w Oleśnicy znów pracuje na pół gwizdka”
Z relacji czytelnika wynika, że obsługa petentów odbywa się w mocno ograniczonym składzie, co drastycznie wydłuża czas oczekiwania.
Mieszkaniec w swoim zgłoszeniu nie kryje irytacji obecną sytuacją w urzędzie: Zatłoczony Wydział Komunikacji w Oleśnicy – standardowo na osiem stanowisk przyjmuje tylko cztery. Czy jest szansa na jakąś reakcję z Waszej strony? Zawsze po Waszych interwencjach ten urząd zaczyna działać w miarę normalnie” – pisze zdenerwowany czytelnik.
Skierowaliśmy oficjalne zapytanie do Starostwa Powiatowego w Oleśnicy z prośbą o wyjaśnienie z czego wynikają obecne braki kadrowe na stanowiskach obsługi, czy planowane jest czasowe usprawnienie pracy wydziału w godzinach szczytu, jakie działania podejmuje starostwo, aby problem zatorów nie powtarzał się w przyszłości?