W derbach powiatu Wiwa Goszcz pokonała oleśnicką Pogoń 2:1. Dwukrotnie do bramki MKS-u trafiał Filip Szczypkowski i dwukrotnie czynił to z 11 metrów. W Dobroszycach miejscowy Dąb zakończył już sezon i może świętować awans do piłkarskiej klasy A. W swoim ostatnim spotkaniu dobroszyczanie zremisowali bezbramkowo z wiceliderem Sokołem Kaszowo. A jakie wyniki padły w pozostałych spotkaniach. Sprawdźcie.
Klasa okręgowa
Pogoń Oleśnica – Wiwa Goszcz 1:2 GALERIA ZDJĘĆ
Parasol Wrocław – Widawa Bierutów 4:1
Strzelinianka Strzelin – Czarni Jelcz-Laskowice 2:5
GKS Kobierzyce – Kolektyw Radwanice 5:3
Moto Jelcz Oława – Polonia Środa Śląska 2:1
Orzeł Pawłowice – Mechanik Brzezina 0:1
Olimpia Podgaj – KS Żórawina 2:2
Energetyk Siechnice – Zachód Sobótka 0:1
Tabela klasy okręgowej
Mechanik Brzezina 28 59 64-42
Moto Jelcz-Oława 28 58 64-28
Wiwa Goszcz 28 57 76-38
Zachód Sobótka 28 57 62-33
Czarni Jelcz-Laskowice 28 50 64-47
Orzeł Pawłowice 28 47 60-46
Pogoń Oleśnica 28 46 58-41
Polonia Środa Śląska 28 46 45-33
GKS Kobierzyce 28 44 71-46
KS Żórawina 28 44 45-39
Parasol Wrocław 28 32 34-51
Olimpia Podgaj 28 31 57-77
Energetyk Siechnice 28 23 32-57
Widawa Bierutów 28 21 38-84
Kolektyw Radwanice 28 19 36-69
Strzelinianka Strzelin 28 6 18-93
Klasa A, grupa II
LZS Solniki Małe – Burza Godzieszowa 1:11
Barycz Sułów – Pogoń Syców 1:1
Błysk Kuźniczysko – Lotnik Twardogóra 4:2
KS Dobroszów – Zenit Międzybórz 2:6
KS Łozina – KS Łazy Wielkie 9:2
Barycz Milicz – Widawa Kiełczów 5:1
Iskra Pasikurowice – Plon Gądkowice 1:2
Tabela Klasy A, grupa II
Barycz Sułów 25 58 83-21
Błysk Kuźniczysko 25 55 96-40
Burza Godzieszowa 25 53 105-40
Lotnik Twardogóra 25 52 76-41
Barycz Milicz 25 48 77-36
Zenit Międzybórz 25 42 69-49
Plon Gądkowice 25 39 67-59
KS Łozina 25 34 46-32
Pogoń Syców 25 35 62-60
Widawa Kiełczów 25 30 53-75
Iskra Pasikurowice 25 26 43-58
KS Dobroszów 25 19 42-78
KS Łazy Wielkie 25 7 33-161
LZS Solniki Małe 25 3 20-122
Klasa B, grupa III
Tabela Klasy B, grupa III
Dąb Dobroszyce 20 50 59-12
Sokół Kaszowo 20 40 50-21
Victoria Zawonia 19 37 64-24
Olimpia Bukowinka 19 35 46-27
Grom Szczodrów 19 30 48-44
Sokół Ujeździec Wielki 19 28 45-28
Sokół Ujeździec Mały 19 23 62-49
Orzeł Biedaszków Wielki 19 21 48-71
KS Komorów 19 19 30-61
KS Postolin 19 15 20-51
Sokół Sokołowice 20 4 21-105
Klasa B, grupa IV
GKS Dziadowa Kłoda – KS Gręboszyce 1:0
AP Oleśnica – KS Byków 1:1
Różanka Wrocław – Pogoń II Syców 3:0 wo
Perła Węgrów – Widawa Stradomia 7:1
Piast Dobrzeń – GKS Kamień 5:1
Iskra Wabienice – Długołęka 2000 0:3
Borowianka Borowa – Dąb Pruszowice 4:1
Tabela Klasy B, grupa IV
Długołęka 2000 26 64 102-34
Perła Węgrów 26 63 83-27
Różanka Wrocław 27 54 83-27
GKS Dziadowa Kłoda 26 50 71-44
AP Oleśnica 26 46 68-55
Widawa Stradomia 26 46 72-51
KS Gręboszyce 26 43 57-39
Orzeł II Pawłowice 27 37 70-64
Borowianka Borowa 26 35 53-78
Piast Dobrzeń 26 35 55-61
KS Byków 27 30 72-64
Iskra Wabienice 26 30 49-73
Dąb Pruszowice 26 19 41-103
GKS Kamień 26 11 31-95
Pogoń II Syców 26 9 19-90
Klasa B, grupa V
WKS Wilczyce – LZS Zbytowa 1:7
Dolomit Chwałowice – Zalesie Wójcice 3:4
Piast Miłocice – Skra Wojnowice 2:10
MKS Sołtysowice – Polonia Miłoszyce 0:2
KP 99 Śliwice – Pogoń Kopalina 8:0
Widawa Grędzina – Wratislavia II Wrocław 4:1
Sparta II Wrocław – Czarni CHrząstawa 3:0
pauzowali: Błękitni Krzeczyn
Tabela Klasy B, grupa V
Dolomit Chwałowice 26 63 85-29
LZS Zbytowa 26 61 105-31
Czarni Chrząstawa 26 54 89-34
Widawa Grędzina 26 50 73-48
Błękitni Krzeczyn 26 43 75-47
Skra Wojnowice 26 41 92-67
Polonia Miłoszyce 26 40 46-38
MKS Sołtysowice 26 38 64-60
WKS Wilczyce 26 37 79-67
Zalesie Wójcice 26 36 64-58
Sparta II Wrocław 26 36 62-45
Wratislavia II Wrocław 26 35 71-62
KP 99 Śliwice 26 26 56-94
Pogoń Kopalina 26 7 37-144
Piast Miłocice 27 0 18-192
Facebook
Messenger
Twitter