Sfinansowano z KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Sfinansowane przez KKW Lewica
Reklama
Materiał wyborczy KWW Dariusza Maniaka
Sfinansowane przez KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
Sfinansowano przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Sfinansowane przez KW Prawo i Sprawiedliwość
Sfinansowano z KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Sfinansowane z KWW Tak dla Oleśnicy
Sfinansowane przez KKW Koalicja Obywatelska
Sfinansowane przez KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
Sfinansowano przez Komitet Wyborczy Wyborców TAK DLA OLEŚNICY
Sfinansowane przez KKW Koalicja Obywatelska
Sfinansowane przez KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
Sfinansowane przez KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sfinansowano z KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Sfinansowane przez KKW Lewica
Reklama
Materiał wyborczy KWW Dariusza Maniaka
Sfinansowane przez KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
Sfinansowano przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Sfinansowane przez KW Prawo i Sprawiedliwość
Sfinansowano z KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Sfinansowane z KWW Tak dla Oleśnicy
Sfinansowane przez KKW Koalicja Obywatelska
Sfinansowane przez KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
Sfinansowano przez Komitet Wyborczy Wyborców TAK DLA OLEŚNICY
Sfinansowane przez KKW Koalicja Obywatelska
Sfinansowane przez KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
Sfinansowane przez KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tylko Wiwa Goszcz zdobyła komplet punktów w piłkarskiej klasie okręgowej. Pogoń Oleśnica zremisowała na trudnym terenie we Wrocławiu w spotkaniu z Parasolem, a na tarczy wrócili piłkarze Widawy Bierutów, którzy ulegli 0:2 Energetykowi Siechnice.
Klasa okręgowa
Parasol Wrocław – Pogoń Oleśnica 0:0
Orzeł Pawłowice – Wiwa Goszcz 0:3
Energetyk Siechnice – Widawa Bierutów 2:0
Strzelinianka Strzelin – GKS Kobierzyce 2:2
Moto-Jelcz Oława – Czarni Jelcz-Laskowice 5:0
Olimpia Podgaj – Kolektyw Radwanice 2:1
Zachód Sobótka – Polonia Środa Śląska 0:3
KS Żórawina – Mechanik Brzezina 2:3
Klasa A, grupa II
Lotnik Twardogóra – Burza Godzieszowa 3:1
LZS Solniki Małe – Barycz Sułów 1:3
Iskra Pasikurowice – Pogoń Syców 6:3
Plon Gądkowice – Zenit Międzybórz 5:3
KS Dobroszów – Barycz Milicz 1:6
Błysk Kuźniczysko – KS Łazy Wielkie 27-1
KS Łozina – Widawa Kiełczów 4:2
Klasa B, grupa III
Sokół Sokołowice – Sokół Ujeździec Wielki 3:2
KS Komorów – Sokół Kaszowo 1:7
Olimpia Bukowinka – Grom Szczodrów 2:0
Orzeł Biedaszków Wielki – Dąb Dobroszyce 2:4
Victoria Zawonia – Sokół Ujeździec Mały 2:3
KS Łozina – Widawa Kiełczów 4:2
Klasa B, grupa IV
AP Oleśnica – Orzeł II Pawłowice 4:0
Piast Dobrzeń – KS Byków 4:0
GKS Dziadowa Kłoda – Długołęka 2000 1:1
Borowianka Borowa – Widawa Stradomia 2:5
KS Gręboszyce – Pogoń II Syców 3:0 wo
Dąb Pruszowice – GKS Kamień 4:1
Perła Węgrów – Różanka Wrocław 2:1
Klasa B, grupa V
Błękitni Krzeczyn – LZS Zbytowa 4:2
Dolomit Chwałowice – Czarni Chrząstawa 0:0
Piast Miłocice – KP 99 Śliwice 2:8
Widawa Grędzina – MKS Sołtysowice 2:4
WKS Wilczyce – Skra Wojnowice 2:4
Zalesie Wójcice – Polonia Miłoszyce 1:0
Sparta II Wrocław – Pogoń Kopalina 9:2
Facebook
Messenger
Twitter
Sfinansowano z KWW Michała Kołacińskiego Oleśnica Razem
Sfinansowane przez KWW Ruch Samorządowy Powiatu Oleśnickiego
Sfinansowane przez KWW Ruch Samorządowy Powiatu Oleśnickiego
Sfinansowane przez KWW Ruch Samorządowy Powiatu Oleśnickiego
Sfinansowane przez KWW Ruch Samorządowy Powiatu Oleśnickiego
Sfinansowane przez KWW Ruch Samorządowy Powiatu Oleśnickiego
Reklama